Milieu en subsidies

Energiebesparing = milieu- en geldbesparing

Milieu - Milieu CentraalEen milieubewuste verbouwing hoeft niet veel duurder te zijn in aanschaf. Rekening houden met het milieu kan u op vrij korte termijn zelfs geld besparen. Ik neem de mogelijkheden en kosten graag met u door.

Subsidiemogelijkheden

Milieu - energiesubsidiewijzerAls u bij een verbouwing ook aan energiebesparing wilt doen, heeft u misschien recht op subsidies en gunstige leningen. Kijk voor een overzicht van lokale en landelijke subsidiemogelijkheden op www.energiesubidiewijzer.nl.

Klussen die ik uitvoer
 • Sanitair (badkamer en toilet)
 • Keukens
 • Dakkapellen
 • Stucwerk
 • Onderhoud en reparatie
 • Hout- en timmerwerk
 • Meubels op maat
 • Klein loodgieterswerk
 • Hang- en sluitwerk
 • Inbouwkasten
 • Deuren afhangen
 • Kozijnen vervangen
 • Parket- en laminaatvloeren
 • Veranda's, serres, tuinhuisjes en schuttingen
 • Radiatorombouw
 • Glaszetten
 • Uw eigen ontwerp uitvoeren